7744c0848c9c77ec55467d05492af433.jpg
Dlaczego warto wybrać hop.pl ?

Serwis hop.pl został zbudowany przez pasjonatów, dla których profesjonalne usługi internetowe stały się fundamentem udanego biznesu. Rejestrujemy domeny dla naszych klientów już od kilku lat, w tym czasie zdobywając liczące się miejsce na rynku. Oferujemy innowacyjne usługi związane z rejestracją i utrzymaniem domen internetowych, proste zasady i przyjazne procedury, a także prawdopodobnie najbardziej funkcjonalny panel administracyjny, umożliwiający naszym klientom samodzielne zarządzanie wykupionymi usługami.

Zapewnienia kompleksową obsługę Klientów w zakresie rejestracji i przedłużania domen internetowych w bardzo konkurencyjnych cenach. Staramy się przełamać oligopol kilku rejestratorów, którzy prezentują bardzo podobną strategię sprzedaży polegającą na rejestrowaniu domen „za darmo”, a następnie „złapanego” Klienta zmuszają do przedłużania domen często z 100% zyskiem.
więcej ...


Staramy się szybko odpowiadać na nowe oczekiwania i sugestie naszych Klientów. Chcemy być firmą przyjazną dla Klientów i otwartą na realizację ich oczekiwań. Nasze sukcesy muszą być fundamentem sukcesów osób, które nam zaufały. Pragniemy naszą codzienną pracą przekonywać, że w Polsce możliwe jest prowadzenie uczciwego, nowoczesnego i dynamicznego biznesu w oparciu o pewne rozwiązania i kreatywne podejście do każdego zagadnienia.


Obsługa domen
Domeny internetowe są nieodłącznie związane z usługami hostingowymi. Oprócz standardowej obsługi domen, polegającej na ich zaparkowaniu na naszych serwerach DNS, oferujemy również sprzedaż nowych domen oraz przedłużenie abonamentu domen. Ponieważ obsługujemy dużą ilość domen zarówno krajowych, europejskich oraz globalnych, posiadamy konkurencyjne ceny zakupu nowych oraz przedłużenia abonamentu już istniejących domen.

Nowa domena
W przypadku zakupu nowej domeny za naszym pośrednictwem, konieczne jest podanie nam pełnych danych wymaganych do jednoznacznego określenia właściciela domeny oraz nazwy domeny. Jeżeli nazwa domeny jest wolna i możliwa do rejestracji, cała procedura związana z jej rejestracją oraz przekierowaniem, następuje z chwilą podania nam danych oraz wniesienia opłaty za zakup domeny. W zależności od pory dnia oraz rodzaju domeny, proces rejestracji domeny trwa od jednej godziny do 24 godzin. Po zarejestrowaniu domeny oraz jej włączeniu na poziomie rejestratora, domena natychmiast jest obsługiwana przez nasze serwery nazw i jest widoczna w internecie.

Zapraszamy do kontaktu
Ponadto firma zajmuje się pozycjonowaniem oraz tworzeniem stron internetowych. W przypadku pozycjonowania pobieramy wynagrodzenie jedynie za osiągnięte efekty! Będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa uwagi i sugestie, które pozwolą nam doskonalić dalszy rozwój naszej działalności. Nasz serwis dedykujemy wszystkim przedsiębiorcom, którzy pragną zaistnieć w sieci. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zacznij osiągać sukces już dziś!Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Zespół serwisu hop.pl
©   2012  hop.pl  Wszelkie prawa zastrzeżone